Kurumsal

HAKKIMIZDA

Sürdürülebilir Tarım Devrimi

İstanbul merkezli bir sürdürülebilir teknoloji firması olan Zeosta® , organik geri dönüşüm alanında faaliyet göstermektedir. Tarım ve teknoloji arasında bir köprü olmayı amaçlamaktadır. Bünyesinde üstün teknolojik donanımlı geri dönüşüm makineleri üretmektedir. Sahip olduğu yüksek sektörel tecrübe ve uzman çalışma kadrosu ile makine, teknoloji ve tarım alanlarında Ar-Ge çalışmalarına sürekli olarak devam etmektedir. Bu faaliyetleri sonucunda yirmiden fazla faydalı model geliştirmiş ve organik bitki yetiştirme konusunda sayısız başarı elde etmiştir.

Firma ilkelerine göre, gerçek sürdürülebilirlik ancak geri dönüşüm ilkelerini eksiksiz benimsemekle mümkündür. Bu sebeple geri dönüşüm süreci boyunca insanlar, hayvanlar ve diğer tüm canlılar için en doğru ve sağlıklı yöntemler tercih edilmektedir.

Zeosta Kompost Makinesi
Kompost Makinesi Misyonumuz
ZEOSTA®

Misyonumuz

Uluslararası alanda Türk teknoloji endüstrisinin güvenilir ve seçkin bir şekilde temsil edilmesini önemsiyoruz. Bu nedenle çağdaş kalite standartlarına uygun üretim yapıyoruz. Doğru ve yenilikçi adımlar atarken kültürel değerlerimize sahip çıkıyoruz. Sürdürülebilir geri dönüşüm elementlerini tarımda uygulayarak fark yaratıyoruz. Faaliyetlerimizle inovasyonun önemini vurgulayarak gelecek nesillere yol gösteriyoruz.

ZEOSTA®

Vizyonumuz

Zeosta® , doğa için yeni teknolojiler tasarlarken, mevcut teknolojileri ise doğaya en faydalı şekilde kullanmaktadır. Çıktığı yolda dünyadaki organik atık kaynaklı sorunları sona erdirmeyi amaçlar ve bunu başarabileceğine gönülden inanır. Geleceğe daha yaşanabilir bir dünya bırakmak için üstüne düşen görevin bilincinde olarak var gücüyle çalışmaktadır. Organik dönüşüm reformuna global alanda katkı sağlamayı hedeflemektedir.

Kompost Makinesi Vizyonumuz
ZEOSTA®

Kalite Politikamız

Firmamızda dünya standartlarında üretim olmazsa olmaz bir gerekliliktir. Üretimin uzun süre boyunca güvenle, sorunsuz kullanımı bizim için yüksek önem arz etmektedir. Kaliteli üretim süreci, devamlı araştırma ve geliştirme çalışmaları ile desteklenmelidir. Bununla birlikte tüm faaliyet alanlarımızda sürdürülebilir çalışma modelleri tercih etmekteyiz.

ZEOSTA®

Değerlerimiz

“Ülkeyi sevmek toprakları korumakla mümkündür”
Zeosta ailesi olarak tüm faaliyetlerimizde kültürel değerlerimize sahip çıkmaktayız. Bize göre doğaya saygı, tüm canlılara saygıdır. İnanıyoruz ki; doğaya saygı göstermek medeniyetlerin ve kişilerin gelişmişlik düzeyi ile doğrudan ilişkilidir.

Kompost Makinesi Online Katalog
ONLINE KATALOG

Zeosta® Kompost Makinesi

Whatsapp